Пар Пирели ЦИНТУРАТО СТР 205 60Р 96В Гуми Стр 2056016

Пар Пирели ЦИНТУРАТО СТР 205 60Р 96В Гуми Стр 2056016

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Летната Гума P7 со ултра високи перформанси направена за патнички автомобили. Синтурато П7 "Е првата Гума За" Зелена Изведба " на Пирели. Ова е дизајнирано со напредни материјали; дизајн и структура на шарите за да се обезбеди вредност за парите, еколошки, без да се жртвува безбедноста и удобноста при возењето на сите услови на патот. Ова е гордо врвна гума во тестот ЗА летни гуми АДАК во 2010 година ' каде што е број еден во еко-компатибилност, безбедност и перформанси на патот. Ова Е Летна Гума наменета за возачи кои бараат повисоки перформанси и еко-компатибилна гума за возила со средна и висока моќност. Достапни се и во различни големини со рамна технологија. Cinturato P7 е подолготрајна гума која одржува високи нивоа на перформанси и безбедност. Пирели цинтурато п7 205/60Р16 96в Летна гума Одговара : 2007 Хонда Спогодба Специјално Издание 1998-2005 Хонда СПОГОДБА ЕКС 2020-22 Нисан Сентра С Плус 2006 Хонда СПОГОДБА ЛХ Специјално Издание 2014 Киа Соул + 2018-19 Киа Соул База 2000-02 Тојота Камри КЛЕ 2006-09 форд фузија се 2019-21 Фолксваген Џета Изврши 2018-22 Нисан Клоци С 2020-23 КИА Соул ЕКС+ 2017-18 Мазда 3 Г 2016 Мазда 3 Јас ГРАНД ТУРИНГ 1999-2003 Акура Тл База 2010-12 Субару Наследство 2.5 Јас Премиум 2000-04 тојота авалон xl 2018-22 FORD ECOSPORT SE 2018-23 Hyundai Kona Суштински 2003-07 Mazda 6 Јас 2014-15 mazda 3 Јас Св 2000-01 Lexus Es300 База 2021-23 Kia Seltos Екс 2013 Субару Наследство 2.5 Јас Погодност И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и