Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мојот живот како кадифен бенгалска мачка за 18 кукли

Мојот живот како кадифен бенгалска мачка за 18 кукли

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Помогнете му на детето iousубопитно да поседува домашно милениче со мојот живот како кадифен бенгалски мачка. Тие можат да ја запознаат својата кукла со крзнен придружник за да можат да изградат убаво пријателство полно со забавни игри, прошетки и многу гушкања! Кој знае, можеби само ќе му го дадете мојот живот како кадифен бенгалски мачка на иден ветеринар. Мојот живот како кадифен бенгалски мачка за 18 ”кукли вклучува едно крзно, кадифен милениче за куклата од 18 години на вашето мало. Одлично за децата iousубопитни за сопственоста на миленичиња. За 18 ”кукли. За деца на возраст од 5 и повеќе години. Димензии на производот : 6 ”x 4” x 4,5 ”. Тежина на производот : 0,22 фунти . не се потребни батерии. 18 ”кукла не е вклучена.

За производот

Купувачите избираат и