Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Активниот пресврт на Athенски Attive Sports Sports

Активниот пресврт на Athенски Attive Sports Sports

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Дизајнирано со вашиот тренинг на ум. Спортскиот градник за пресврт од Атлукс Дизајн има активен дел што е дизајниран да се движи и да се протега со вашето тело за флексибилно и удобно вклопување додека лентите за пресврт обезбедуваат дополнителна поддршка и безбедност за мир на умот додека работите пот. Овој градник вклучува својства за влага за да ја избрише влагата и да ви помогне да ве одржи суво и удобно за целодневно носење. Материјал : 88% полиестер/12% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : лесно наредени. Затворање : стил на пуловер. Карактеристики : Детали за рефлексивни лого; Влажување на влага; Активно истегнување одговара за флексибилно и удобно движење; Criss Cross Straps реклама назад; Извиткани детали со клуч. Завртете го спортскиот градник за жени од Атлукс.

За производот

Купувачите избираат и