Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници редовно вклопуваат со висок пораст Бермуда кратко, брои, пакувања

Без граници редовно вклопуваат со висок пораст Бермуда кратко, брои, пакувања

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Нема граници да ја врзуваат половината Бермуда. Продолжете со обичниот тренд со овој пар (или два!) Удобни шорцеви од Бермуда од без граници. Дизајнот на половината за вратоврска овозможува совршено вклопување со разноврсна силуета која е совршена за вашиот ансамбл од дома или за викенд. Овој висок пораст има предни џебови на панталони и затворање на вратоврска на половината. Повлекување на стилизирање, должина на Бермуда, уништување на светлината. Нема граници да ја врзуваат половината Бермуда. Висок пораст, повлечете се. Должина на Бермуда, еластична лента за половината . 88% памук, 12% полиестер. In Seam : 5 ¼ ”. Машинска миење, увезена.

За производот

Купувачите избираат и