Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Наследство Латерална Отворена Полица Ниска Креденца-Цреша

Наследство Латерална Отворена Полица Ниска Креденца-Цреша

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Колекцијата За Складирање Наследство го нуди сето тоа од комбо датотеки и библиотеки до складирање што може да се редат и странични. Оваа ниска креденца има ниска странична датотека и ниска отворена полица за складирање. Стои на високи само 20 инчи, што го прави совршено вклопување за под клупи или во тесни простори. Користете самостојно за компактно решение за складирање што може да се удвои како дополнително седење или како дел од поголем систем за биро. Страничната датотека има една фиока за кутии и една странична фиока што прифаќа букви и правни датотеки. Двете фиоки се заклучуваат и имаат закривени црни фиоки. Отворената полица за складирање има една прилагодлива полица што може да се помести во чекори од 1 инчи. Завршено во атрактивен ламинат Од Цреша, компонентите за складирање се координираат со друг наследен мебел што го олеснува прилагодувањето. Колекцијата Наследство е изградена од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи со 3-милиметарски комерцијален степен што одговара на пвц работ. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници. Наследните предмети се поддржани со 10-годишна гаранција на ограничен производител. Наследство Латерална/Отворена Полица Ниска Креденца-Цреша.

За производот

Купувачите избираат и