Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Yorkујорк Метс - Постер за wallид на obејкоб ДеГром со пинови за притисок, 22.375 34

Yorkујорк Метс - Постер за wallид на obејкоб ДеГром со пинови за притисок, 22.375 34

DEN 239.68
 

Достапно.
Од стока

Овој тренд меѓународен МЛБ Newујорк Метс - obејкоб ДеГром 19 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, мултикорозни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB New York Mets-Jacob Degrom 19 wallиден постер со Push Pins : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

За производот

Купувачите избираат и