Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Опуштено вклопување во машката Скекерс очекувана чевли за лежење на Авило

Опуштено вклопување во машката Скекерс очекувана чевли за лежење на Авило

DEN 383.84
 

Достапно.
Од стока

Пронајдете го вашиот остров на стил и удобност со опуштено вклопување во Skechers : Очекувано - Авило чевли. Мека измиена ткаенина од платно и велур горниот дел во лизгање на лежерна удобност за удобност со акценти за шиење и преклопување. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување дизајн за удобно вклопување. Мемориската пена е на врвот на усогласената усогласена удобност. Шок апсорбира мида со акцент на лента во боја на контраст. Флексибилна надлежна гума на влечење. Машки Скекерс, се очекуваше Авило да се лизне на чевли. Loveе го сакате изгледот на овие стилски и обични лизгања. Ткаенина и рачно изработена горна со детали за лого за дополнителна жалба. Лизгајте го стилот со двојно еластично засилување за лесно вклучување и исклучување. Поставата за ткаенини со мемориска пена со перниче со нозе за дополнителна удобност.

За производот

Купувачите избираат и