Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Саламура во. Сет на лакрос и топка комбо сет - сина

Саламура во. Сет на лакрос и топка комбо сет - сина

DEN 751.20
 

Достапно.
Од стока

Brine 30 "Лакроза стапче за топка комбо сет - зелена - 2 30 " лакроза стапчиња со пластични рачки и глави на лакроза, розови жици за стрелање, 1 бела гумена топка за лакроза игра веднаш игра со лакроза! Совршен за играње на отворено или затворено. Гумена топка за лакроза вклучена во комплетот комбо! Играјте игра или играјте улов. Вежбајте ги вашите вештини за ракување со топката! Brine 30 "Лакрос стапчиња и топка комбо сет - сина сет од 2 30" сини лакроза стапчиња со про -стилски жици за стрелање мини гумена лакроза топка!

За производот

Купувачите избираат и