Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Top Womenенски Cutout Cutout Top Top Top

Top Womenенски Cutout Cutout Top Top Top

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Од салата до грешки до кафе со девојчињата, исечениот резервоар на Авиа може да го стори сето тоа. Супер-меко, овој стилски врв има трендовски акцент на задна врата, исечена должина и пикап на мрежи за да ви помогне да бидете ладни и удобни. Тоа е совршен брак на мода и функција. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : деколте за накит. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна плетена ткаенина за истегнување; детали за намалување на грбот; Мешано рамо и грб јарем. Womenенски пресек на задниот дел на резервоарот од Авиа.

За производот

Купувачите избираат и