Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Одлична вредност јужно хаш кафеави, торба од мл

Одлична вредност јужно хаш кафеави, торба од мл

DEN 41.28
 

Достапно.
Од стока

Одлична вредност јужните кафеави кафеави се одличен и лесен начин да направите вкусна страна за појадок, без да подготвувате некаква храна. Овој целосно варен компир хаш може да се сервира со вашата типична американска цена за појадок, вклучувајќи палачинки, вафли, јајца, па дури и француски тост. Сè што ви треба е работна микробранова печка или друг уред за греење и овие вкусни татри се топли, зготвени и подготвени за јадење. Оваа торба со 32 унца кафеави кафеави доаѓаат во лесен отворен пакет за да се растовари на тава за затоплување на шпоретот или тавчето. Бидете подготвени за вашиот следен вкусен оброк со голема вредност на јужните хаш кафеави. Зголемените производи за вредности им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време - голема вредност јужно хаш кафеави, 32 мл. 70 калории по порција. Чувајте замрзнати додека не се подготвени да уживате. Околу 11 порции по торба. Вкусно за појадок. Целосно варено. Содржи кафеави кафеави во јужен стил.

За производот

Купувачите избираат и