Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Zummy 3D загатка лесен за читање на табелата за табели

Zummy 3D загатка лесен за читање на табелата за табели

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

3Д -часовникот загатка е крајно искуство за читање на време за деца. Со лесен за читање на бирање и магнетски декоративен, тоа само го привлекува вниманието на децата, но исто така помага да се задржи ангажиран. Совршен часовник за маса во кревет, совршен за возраст од 7 и повеќе години. Можете да го изградите! 3Д -часовникот загатки за деца со магнични играчки да ги лепат и украсуваат. Лесно за читање и разбирање на бирање, за ефикасно искуство во погласно и настава. Искуство со двојно бирање. Страничен часовник. Возраст 7+. Достапно во различни стилови на бирање и теми за загатки.

За производот

Купувачите избираат и