Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Wigzi рефлектирачки водоотпорен прилагодлив јака неонски розов sm

Wigzi рефлектирачки водоотпорен прилагодлив јака неонски розов sm

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Wigzi водоотпорен рефлексивен јака одговара на кучиња вратот 10 "-16 " и е широко 5/8 "има најлон јадро и е обложено со PVC со мала тежина и рефлексивна лента. А има пластичен клип со двојно заклучување за дополнителен издржливост . Водоотпорна линија на Вигзи доаѓа со двегодишна гаранција за производство. Удобно чувство јака, не го влече палтото во употреба. најлон-внатрешно јадро. Трајлив пластичен клип со двојно заклучување. Прилагодлив за сите кучиња со вратови од 10-16 инчи.

За производот

Купувачите избираат и