Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Викерман 9' 14 Розова Ела Венец 100Pk 250T

Викерман 9' 14 Розова Ела Венец 100Pk 250T

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Создадете празнична атмосфера од година во година со квалитетна венец Од вештачка Розова Ела Викерман. Со своите 250 совети и 100 розови светла, оваа прекрасна венец од 9' сигурно ќе додаде празнично расположение во која било просторија во која ќе ја ставите. Викерман 9 'х 14" Розова Ела Венец 100 Pk 250 T : 1-годишна ограничена гаранција на производителот. 250 совети. 100 розови светла. Боја : розова.

За производот

Купувачите избираат и