Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг Сребрена Дијадема Круна Прстен

Стерлинг Сребрена Дијадема Круна Прстен

DEN 399.20
 

Достапно.
Од стока

Тесори И Ко. горд е што презентира сребрени прстени кои се изработени со најголема експертиза и грижа за прикажување на висококвалитетни дизајни со висока завршница на лак . Нашите сребрени прстени содржат родиум кој гарантирано ќе ве направи сребрен сјај и ќе има долготрајна завршница што сигурно ќе импресионира. Ние користиме само кубна цирконија од највисоко одделение за да ги направиме нашите прстени да искраат. Стерлинг Сребро .925 Загарантирана. Секој прстен печат 925 за автентичност!. Родиум да му даде на прстенот долготраен сјај.

За производот

Купувачите избираат и