Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства JMK1282APRON Јубилеј Ракови Престилка, Големи, разнобојни

Каролини Богатства JMK1282APRON Јубилеј Ракови Престилка, Големи, разнобојни

DEN 319.36
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства JMK1282 APRON Јубилеј Ракови Престилка, Големи, разнобојни Кујна Престилка или Скара Престилка. Оваа престилка Е престилка Во Стилот На Лигавче прави одлична престилка за печење, престилка за уметник, престилки на серверот, престилка за градинарство или престилка за чешлање кучиња. Обоен со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници и мери приближно 27"W x 31"H. Изработен од 100% Ултра Откачен Полиестер со ремени за бела вратоврска. За сите вас кујна престилка жени и кујна престилка мажи ова е производ за вас. Лесен и се пере во обична машина за перење. Полиестерскиот материјал брзо се суши и го намалува боењето и уметничкото дело прави симпатичен арпон за готвење. Оваа Престилка е од каролини Богатства морска храна категорија на производи. Престилка. Лигавче Стил. 27"Х х 31" В.

За производот

Купувачите избираат и