Стандардна чинија со леано железо од Барбел, 7. lbs., Црна

Стандардна чинија со леано железо од Барбел, 7. lbs., Црна

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Надградете ја вашата фитнес опрема со овие капачиња од капаче 1 "таблички со тежина од леано железо. Тие нудат да ги направат погодни за сите нивоа и употреби. Овие се изработени од цврсто леано железо и карактеристики на митралезните дупки за безбедно вклопување. Долготрајната јачина и издржливост. Дизајнирано да се користи со едно-инчни шипки. Продадени индивидуално. Овие тежини се достапни во повеќе опции кои се движат од 1,25, 2,5, 5, 7,5, 10, 12,5, 25 и 50 фунти. Секоја стандардна плоча за тежина се продава одделно. Конструиран со цврсто леано железо и обложено во печен емајл за да се спречи чипување и пилинг. Машинираната дупка и подземните рабови обезбедуваат мазна површина. Трајната, долготрајна тежина што може да издржи на абење и солза на секојдневните вежби. Секоја вежба. Тежината има 1-инчен машински центар за центри што ќе се вклопи на шипката со дијаметар од 1 инчи.

За производот

Купувачите избираат и