Лиценциран табела со врвни табели

Лиценциран табела со врвни табели

DEN 399.84
 

Достапно.
Од стока

Притиснете ја среќата со табелата на табелата! Играчите од сите возрасти и вештини ќе се забавуваат со часови со оваа класична игра. Вклучете ги отстранувањето на блоковите и ги редите високо. Но, бидете внимателни - еден погрешен потег и сите ќе се срушат! Побарајте секој собир на пријатели или семејство со табелите со врвни табели! • Класична, забавна семејна игра сега со вашиот омилен тим! • Блок димензии : 3 "x 1" x 0,5 ". Почетна висина на редење : 9" • 54 блокови и картичка за редење Вклучени • Блокови направени од целата конструкција на дрво • Официјално лиценциран производ. Одлична табела со врвна игра за целото семејство да игра!.

За производот

Купувачите избираат и