Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Изведба на машки и големи мажи за мажи и големи гео активни лет од 4-насочен стрип голф краток, до

Изведба на машки и големи мажи за мажи и големи гео активни лет од 4-насочен стрип голф краток, до

DEN 270.72
 

Достапно.
Од стока

Ако барате кратко со живописна шема и мермерна текстура, овие шорцеви за голф од Бен Хоган се кратки за вас. Шорцевите на Бен Хоган перформанси ви овозможуваат максимална удобност и подвижност, вклучување на ткаенина за истегнување и истегнување на половината со активна флекс технологија, така што краткото се движи со вас кога сте подготвени. Технологијата за управување со влага за влага на Бен Хоган перформанси помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа. Ткаенината за заштита на сонцето помага да се спречат штетните УВ зраци на Сонцето да навлезат во ткаенината и ткаенината од четири начини на истегнување вклучува четиринасочно истегнување во облеката за да се зголеми удобноста и подвижноста. Технологијата за влага за губење на влага помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа. Ткаенината за заштита на сонцето помага да се спречат штетните УВ зраци на Сонцето да навлезат во ткаенината. Ткаенината на струјата вклучува четиринасочно истегнување во облеката за да се зголеми удобноста и мобилноста. Активната флексибилна лента за половината се протега со вас за да ја подобри удобноста и зафатите за да остане на место. Ткаенината за истегнување вклучува четиринасочно истегнување во облеката за да се зголеми удобноста и мобилноста. Активната флексибилна лента за половината се протега со вас за подобрување на удобноста и зафатите за да останете на место.

За производот

Купувачите избираат и