Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stuphel Industries Starry Cat Motning Bollt Graphic Art Unrramed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

Stuphel Industries Starry Cat Motning Bollt Graphic Art Unrramed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : животно, мачка, Ноќта на вештерките, starsвездите, црната, ноќта, гром. Дизајн од Лил Руе.

За производот

Купувачите избираат и