Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
4 Екстра дебела подлога со рамна тежина со меѓународен стандард за конкуренција за подигнување на електрична енергија, капацитет за тежина од 1000lb

4 Екстра дебела подлога со рамна тежина со меѓународен стандард за конкуренција за подигнување на електрична енергија, капацитет

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Progear Fitness. Биди во форма. Поминете помалку! Конструирана со тешка табуларна челична рамка, раната клупа Progear 1500 е тестирана за поддршка на 1000 фунти. капацитет на тежина. Зголемување на неговата 3 "Екстра дебела подлога за пена со висока густина за дополнителна удобност за време на кревање тежина на небесен тежина, продолжената 48 " Долга до 12 "широка подлога за пена дава максимална поддршка за грбот за преси за клупи и други вежби. Наменето за целосен тренинг на телото, Рамната клупа Progear 1500 е одличен додаток на вашата домашна салата за разни вежби, како што се редови на гира, преси за клупи, натопи, кревање на нозете и повеќе. за меѓународни клупи за конкуренција за кревање на електрична енергија. „Долга до 12“ широка подлога за пена дава максимална поддршка за грб за преси на клупите и други вежби. Убав траен двојно зашиен винил-тапацир. Винил тапацир за лесно чистење по тренингот. Наменето само за домашна употреба. Може да се користи со кафез на Progear 1600. Поддржува висина на корисникот до 6 '4 ". Наменет за целосен тренинг на телото, како што се кадрици од гира, преси за клупи, натопи, подигнување на нозете и повеќе . Димензии на производство : 48" L x 19,5 "W x 17" H инчи. Тежина на производот : 26,5 фунти . гаранција : 1 година ограничена. Димензии на картон : 50,4 "L x 14.4" W x 9.4 "H инчи. Тежина на картон : 31,3 фунти.

За производот

Купувачите избираат и