Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
4 Цртан филм РЦ Формула тркачки автомобил далечински управувач играчка за мали деца MC03B

4 Цртан филм РЦ Формула тркачки автомобил далечински управувач играчка за мали деца MC03B

DEN 255.84
 

Достапно.
Од стока

4 "Цртан филм РЦ формула тркачки автомобил далечински управувач играчка за мали деца (сина) MC03 B Овој тркачки автомобил со далечински управувач е светла, шарена и совршена за малите деца кои за прв пат играат со играчки за далечински управувач. напред и обратно/лево. Притиснете копче и автомобилот ќе ја искористи и ќе свири музика додека фаровите трепкаат. Доаѓа со симпатична фигура на возачот на тркачки автомобили што децата можат да ги стават во автомобилот или да извадат да играат со. Симпатична и стилска, ова Спортскиот автомобил со далечински управувач е одличен вовед во играчки за далечински управувач за мали деца и мали деца. Карактеристики : Два канали звуци што трепкаат светла, свири музика, која може да се отстрани возачот, дејството на возачот Слика 4 "Цртан филм РЦ формула тркачки автомобил далечински управувач играчки за мали деца (сина) MC03 B.

За производот

Купувачите избираат и