Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ван Меле Ментос Гум ,a

Ван Меле Ментос Гум ,a

DEN 65.92
 

Достапно.
Од стока

Гума За џвакање, Без Шеќер, Тропски 15 Парчиња Мек центар. Вештачки ароматизирана гума за џвакање без шеќер. 40% помалку калории од шеќерната гума за џвакање. Содржината на калории во ова парче со големина е намалена од 6 на 3 1/2 калории. Производ На Турција. Фенилкетонурика : Содржи фенилаланин. 15 парчиња Ерлангер, КИ 41018 Гума За Џвакање, Без Шеќер, тропски. Мек центар. Вештачки ароматизирана гума за џвакање без шеќер. 40% помалку калории од шеќерната гума за џвакање. Содржината на калории во ова парче со големина е намалена од 6 на 3 1/2 калории. Производ На Турција.

За производот

Купувачите избираат и