Georgeорџ Биг Машки 10 Inseam Flat Front Shorts

Georgeорџ Биг Машки 10 Inseam Flat Front Shorts

DEN 286.08
 

Достапно.
Од стока

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ. Класичен рамен преден финиш со материјал од памук, балансиран убав стил и удобност-совршен за летни петок во канцеларијата, вашата следна скара или одмор за одмор. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина 32. Одговара : Класично вклопување. Rise 10 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Џебови : 2 предни џебови; 2 џебови. Карактеристики : рамен фронт; јамки на појас. Машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и