Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Панталони за спиење на Georgeорџ Машки

Панталони за спиење на Georgeорџ Машки

DEN 464.00
 

Достапно.
Од стока

Подготвени сте да се сретнете со вашиот нов омилен додаток на вашата гардероба за дневна облека? Воведување на панталони за спиење Whisperlux од Georgeорџ изработени во супер-мека и удобна ткаенина на шепотот. Овие машки панталони за спиење имаат еластична лента за половината со функционално влечење за прилагодливо носење што ги прави одлично за дневни достојни ноќи, спиење и лесни утра. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Машки панталони за спиење од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и