Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Брилијантност Стерлинг сребрена оригинална сина топаз и создаде бел сафир бајпас прстен

Брилијантност Стерлинг сребрена оригинална сина топаз и создаде бел сафир бајпас прстен

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Јас и вие оригинални лондонски сини топаз и оригинална швајцарска сина топаз бајпас и бел сафир прстен во 925 Стерлинг сребро дизајнирано од срце - ние сме горди да го занаетме нашиот мене и вие оригинални лондонски сини топаз и оригинална швајцарска сина топаз бајпас и бел сафир прстен Во 925 година Стерлинг сребро што е комплетно дизајнирано со око кон модата и социјалната одговорност. Секое парче е свое уметничко дело, фрлено во скапоцен метал од мајстор накит, кои поминале децении на чест на нивниот занает. Нашиот личен допир од концепт до завршување ги прави нашите елегантни силуети совршен начин да додадат допир на луксуз на вашиот индивидуален израз. Стилски и сентиментален - дајте give подарок што ќе и помогне да чува спомени од некој посебен близу до нејзиното срце! Купете со доверба бидејќи сите наши производи се изработени од хипоалергичен 925 Стерлинг сребро или злато што е без никел и безбеден за чувствителна кожа. Сигурни сме дека ќе ја сакате вашата набавка, така што секое парче е покриено со 30-дневна 100% пари назад вкупна гаранција за среќа. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, само посегнете до нас и ние ќе го направиме како што треба, веднаш. Совршен подарок - ова парче доаѓа во кутија за подароци, подготвено за давање за секоја посебна пригода. Тоа е значајна подарок за роденден, годишнина, Денот на мајката, Денот на вineубените или кој било празник или пресвртница што сакате да ја прославите. Било кој од нашите убаво изработени дизајни прави идеја за lубовен подарок за секоја важна дама во вашиот живот : вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка, баба - дури и самите себе.

За производот

Купувачите избираат и