Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сет на производи на окида компатибилна црна ласерска тонер кертриџ

Сет на производи на окида компатибилна црна ласерска тонер кертриџ

DEN 3743.84
 

Достапно.
Од стока

Заштедете уште повеќе со нашите 4 пакети компатибилни со ласерски касети Okidata. Овој сет на најголемиот дел вклучува четири касети со ласерски тонер 44574701. Зачувајте ја нашата компатибилна замена за касетите за црни ласерски тонер на Okidata 44574701. Не се мачи со скап OEM Okidata 44574701 Ласерски тонер и искористете ја нашата компатибилна замена за ласерскиот тонер Okidata, за што е загарантирано да работи со вашиот ласерски печатач Okidata. Изграден за да ги исполни или надмине стандардите OEM (Оригинален производител на опрема), нашиот компатибилен тонер 44574701 нуди исклучителни приноси и резултати со највисок квалитет на печатење. Нашата компатибилна замена за кертриџот за тонер Okidata 44574701 е произведен 100% сосема нови, што содржи само нови делови, вклучувајќи сечила на бришачи и други внатрешни делови. За употреба во Okidata B411 и B431. Употребата на нашиот тонер за замена за 44574701 не ја поништува гаранцијата за печатачите. Можете да зависите од нашата компатибилна замена за касети со ласерски тонер на Okidata 44574701, кој е поддржан од 100% гаранција за задоволство! Значи, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој комбо сет работи со следниве печатачи Okidata : MB461 MFP, MB471, MB471 W, B411 D, B411 DN, B431 D и B431 DN. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во печатачите Okidata : MB461 MFP, MB471, MB471 W, B411 D, B411 DN, B431 D & B431 DN. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

За производот

Купувачите избираат и