Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Улица од јагода, Божиќ, боби чаши, сет од 4

Улица од јагода, Божиќ, боби чаши, сет од 4

DEN 719.84
 

Достапно.
Од стока

Загрејте го вашиот празничен дух со разновидни Божиќни чаши од улицата од јагода. Преголема и претерана тече со забавни, чудесни детали, овие се совршени подароци за наставници, канцелариски другари, пријатели и семејство. Сет од 4 керамички чаши. Капацитет од 16 мл. Димензии на кригла : 3,25 "дијаметар x 4,5" висина. Совршени подароци за наставници, канцелариски другари, пријатели и семејство. Микробранова безбедна. Додека садовите се безбедни за микробранови, тие може да станат жешки. Внимателно ракувајте се . безбедна машина за миење садови.

За производот

Купувачите избираат и