Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати дрвјата „Палма злато III“ - злато, бело

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати дрвјата „Палма злато III“ - злато, бело

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Палма злато III, е вешто направено тропско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на дрвјата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и