Воздушни производи Нов W спојка на C компресорот се вклопува во Изберете: 2001- Mitsubishi Montero

Воздушни производи Нов W спојка на C компресорот се вклопува во Изберете: 2001- Mitsubishi Montero

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Air Products A/C компресорот w/спојката, новите воздушни производи произведуваат нов компресор A/C кој е со ист квалитет и перформанси на компресорот OE што го заменува. Карактеристики и придобивки : OEM квалитет Direct Fit Application Brand Nevels Ново без повторно воспоставено од производството на делови вклучува упатства за инсталација и сите потребни компоненти за вклопување. Воздушни производи Нови W/ Clutch A/ C компресор се вклопуваат Изберете : 2001-2006 Mitsubishi Montero и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и